Novostavba bytového domu Stará Role Letná

V těchto dnech jsme zahájili výstavbu nízkoenergetické novostavby bytového domu s celkem 4 bytovými jednotkami o velikosti 3+kk a ploše 83 m2. Bytový dům se nachází v nádherné lokalitě ve Staré Roli - Letné, kde jsou v okolí jen rodinné domy. Na pozemek náležící k bytovému domu přímo navazuje pozemek dětského hřiště s hracími prvky. Nově je zde zavedena konečná městské hromadné dopravy číslo 13.

Ke každému bytu bude náležet prostorná garáž. Každá bytová jednotka má možnost zajištění si dalšího parkovacího místa. Novinkou a pro klienty velkou výhodou bude vstup do každé bytové jednotky přímo, bez využití chodby, jako u rodinného domu. V každém bytě bude zabudován komínový systém pro přípravu krbu. V kuchyni a jídelně bude podlahové vytápění. Z obývacího pokoje bude přístup na lodžii francouzkými posuvnými dveřmi. V koupelně bude umyvadlo se skříňkou ( v případě zájmu dvě umyvadla), vana a sprchový kout čtvercový 90 x 90 cm. Samostatné WC s umyvadlem. V předsíni bude komora a v ložnici šatna. Každý byt bude vytápěn samostatným kotlem se 120 litrovým zásobníkem TV s automatickým dohřevem. Deklarujeme vysokou kvalitu zařizovacích předmětů a větší množství zásuvek v bytové jednotce.

Předpokládaný termín dokončení mezi 12/2017 až 4/2018. Rozvor termínů je dán možností klientů vstupovat do specifikací a uspořádání bytů. V současné době jsou již dvě bytové jednotky zarezerovány a s třetími klienty v současnosti jednáme!!!I.

 

byty v novostavbě Karlovy VaryNízkoenergetické mode.rní bydleníByty 3+kk s garážíBytový dům Stará RoleNovostavba bytového domu S.Role