Novostavba bytového domu Stará Role Letná

V těchto dnech dokončujeme výstavbu nízkoenergetické novostavby bytového domu s celkem 4 bytovými jednotkami o velikosti 3+kk/L a ploše 83 m2 a v nejbližších dnech zahájíme výstavbu druhého bytového domu s celkem 5 bytovými jednotkami o velikosti 2+kk/L - 60,9 m2, 3+kk/L - 84,3 m2 a 4+KK/L - 103,4 m2 s terasou. Oba bytové domy se nachází v nádherné lokalitě ve Staré Roli - Letné, kde jsou v okolí jen rodinné domy. Na pozemek náležící k bytovým domům přímo navazuje dětského hřiště s hracími prvky. Nově je zde zavedena konečná městské hromadné dopravy číslo 13.

Ke každému bytu bude náležet prostorná garáž. Je zde možnost zajištění si i venkovního parkovacího místa. Novinkou a pro klienty velkou výhodou bude vstup do každé bytové jednotky přímo, bez využití chodby, jako u rodinného domu. V každém bytě bude zabudován komínový systém pro přípravu krbu. V kuchyni bude podlahové vytápění. Z obývacího pokoje bude přístup na lodžii francouzskými posuvnými dveřmi. V koupelně bude umyvadlo se skříňkou ( v případě zájmu dvě umyvadla), vana a sprchový kout čtvercový 90 x 90 cm. Samostatné WC s umyvadlem. V předsíni bude komora a v ložnici šatna. Každý byt bude vytápěn samostatným kotlem se 120 litrovým zásobníkem TV s automatickým dohřevem. Deklarujeme vysokou kvalitu zařizovacích předmětů a větší množství zásuvek v bytové jednotce.

Více informací získáte u prodejce projektu - realitní kanceláře LOYD reality  http://dykova.loyd.cz/

Předpokládaný termín dokončení prvního bytového domu 5/2018. V současné době jsou již všechny byty u prvního domu BD1 PRODÁNY!!! Nenechte si ujít tuto nabídku a rezervujte si již byty ve druhém domě BD2.

Nové byty DYKOVA Stará Role
Nové byty DYKOVA Stará Role
Nové byty DYKOVA Stará Role
Nové byty DYKOVA Stará Role

byty v novostavbě Karlovy Vary